

Judith Adema: Met de zee als mijn voordeur
‘Met de zee als mijn voordeur’ is een voorstelling over de zoektocht naar een fundament. Een thuis. Niet per se een huis, met een dak en een deur, maar een plek in jezelf. Of in de ander. Daar waar je mag landen.
Judith Adema laat zien dat niets ooit echt stilstaat. Alles beweegt. In golven, in getijden. Soms schuurt het, soms draagt het je. Toch blijven wij mensen verlangen naar houvast. Iets wat blijft. Iets dat klopt. Alsof we vlaggen planten op een drijvend vlot in de hoop dat het ooit land wordt. Een teder en tegelijk tragikomisch gegeven.
In een steeds meer polariserende samenleving benadrukt Judith de nuance. Waar de wereld schreeuwt kiest Judith voor betekenis. Met eerlijke verhalen en poëzie, lieve humor en muziek die zweeft tussen kleinkunst en pop.
Over Judith Adema
Judith Adema (1995, Amsterdam) schrijft en zingt Nederlandstalige muziek, zoekt nuances in confronterende waarheden en vindt deze vaak als ze zich begeeft in de natuur. Ze speelde meermaals haar eigen voorstellingen in Scala Amsterdam en met de XL band van Kiki Schippers op Theaterfestival de Parade. In 2023 speelde ze bij theatergezelschap Maanlanders de kindervoorstelling: ‘Bambi, een theaterconcert voor de stoere stuntelaar’ en was ze halve finalist van het Groninger Studenten Cabaret Festival. Het aankomende jaar speelt Judith een rol in de mobiele kindervoorstelling Post en naast de optredens komt haar single ‘Wat je van bloed weet’ uit.
Programma
The Red Space @droog
Foyer open: 19:30 uur
Aanvang: 20:15 uur
Let op! Kom op tijd. Deuren sluiten om 20:15 uur. Hierna kunt u niet meer naar binnen.